CímlapVersenyeredményekVersenyeredmények 2020-2021

Versenyeredmények 2020-2021

Otthoni Dallamok I. Országos Online Hegedűverseny (2021. április, online)

Jávorszky Stella

Kiemelt arany minősítés

felkészítő tanár:
Kereseő Nóra
korrepetitor:
Dr. Sándor Szabolcs

Osváth Csaba Ágoston

Ezüst minősítés

XIV. Budapesti Furulyaverseny (2021. április, online)

Pálvölgyi Júlia

Arany

felkészítő tanár:
Somogyiné Sohonyay Klára
korrepetitor:
Horváth Erika

Szalma Dániel

Ezüst

Kánya Brigitta

Ezüst

Bokor Márk

Bronz

XII. Országos Zongora Négykezes és Kétzongorás Verseny
(2021. április, online)

Máté Hanna
Kiss Julianna

III. díj

felkészítő tanár:
Kiss Julianna

Bartók Béla emlékére megrendezett zeneiskolai zongoraverseny
(2021. március, online)

Máté Hanna

Arany fokozat

felkészítő tanár:
Kiss Julianna

Kontros Stefánia

Arany fokozat

felkészítő tanár:
Kiss Julianna

X. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny
(2021. március, online)

Pap Kende

2. hely

felkészítő tanár:
Szőnyeiné Pataki Márta
korrepetitor:
Dr. Sándor Szabolcs

XII. Országos Zongora Négykezes és Kétzongorás Verseny
Budapesti Területi Válogató
(2021. március, online)

Máté Hanna
Kiss Julianna

továbbjutás az országos döntőbe

felkészítő tanár:
Kiss Julianna

XVI. Országos Friss Antal Gordonkaverseny
(2021. február, online)

Csákvári Emma

I. helyezés és
különdíj

felkészítő tanár:
Kokas Ferencné
korrepetitor:
Uzdi Lucia

X. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny
Budapesti Területi Válogató
(2021. február, online)

Pap Kende

továbbjutás az országos döntőbe

felkészítő tanár:
Szőnyeiné Pataki Márta
korrepetitor:
Dr. Sándor Szabolcs

Benczes Teodóra

részvétel

felkészítő tanár:
Szőnyeiné Pataki Márta
korrepetitor:
Dr. Sándor Szabolcs

Biró Adrienn Ella

részvétel

felkészítő tanár:
Nyakas István
korrepetitor:
Németh Csaba

Kasoly Csenge

részvétel

felkészítő tanár:
Nyakas István
korrepetitor:
Németh Csaba

XV. Országos Gitárverseny
Budapesti Területi Válogató
(2021. január, online)

Horváth Botond

továbbjutás az országos döntőbe

felkészítő tanár:
Kovács Zita

Danubia Talents Nemzetközi Online Zenei Verseny, 2020
(2020. december)

Zong Jinyi

I. díj

felkészítő tanár:
Kiss Julianna

Máté Hanna

II. díj

felkészítő tanár:
Kiss Julianna

Pap Kende

III. díj

felkészítő tanár:
Szőnyeiné Pataki Márta
korrepetitor:
Dr. Sándor Szabolcs

Kecskés Valter

Dicséret

felkészítő tanár:
Sztepánovics Gábor
korrepetitor:
Uzdi Lucia

Komócsi Juli

Dicséret

felkészítő tanár:
Horváth Erika

XVI. Országos Friss Antal Gordonkaverseny
Budapesti Területi Válogató
(2020. november, online)

Csákvári Emma

továbbjutás az országos döntőbe

felkészítő tanár:
Kokas Ferencné
korrepetitor:
Uzdi Lucia

PianoTalents Competition 2020, Milánó
(2020. november, online)

Zong Jinyi

II. díj

felkészítő tanár:
Kiss Julianna

V. Regionális és Budapesti Gitárfesztivál
(2020. október, online)

Horváth Botond

Arany díj

felkészítő tanár:
Kovács Zita

Otthoni Dallamok I. Országos Online Hegedűverseny (2021. április, online)

Jávorszy Stella

Kiemelt arany minősítés

felkészítő tanár:
Kereseő Nóra
korrepetitor:
Dr. Sándor Szabolcs

Osváth Csaba Ágoston

Ezüst minősítés

XIV. Budapesti Furulyaverseny (2021. április, online)

Pálvölgyi Júlia

Arany

felkészítő tanár:
Somogyiné Sohonyay Klára
korrepetitor:
Horváth Erika

Szalma Dániel

Ezüst

Kánya Brigitta

Ezüst

Bokor Márk

Bronz

XII. Országos Zongora Négykezes és Kétzongorás Verseny
(2021. április, online)

Máté Hanna
Kiss Julianna

III. díj

felkészítő tanár:
Kiss Julianna

Bartók Béla emlékére megrendezett zeneiskolai zongoraverseny
(2021. március, online)

Máté Hanna

Arany fokozat

felkészítő tanár:
Kiss Julianna

Kontros Stefánia

Arany fokozat

felkészítő tanár:
Kiss Julianna

X. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny
(2021. március, online)

Pap Kende

2. hely

felkészítő tanár:
Szőnyeiné Pataki Márta
korrepetitor:
Dr. Sándor Szabolcs

XII. Országos Zongora Négykezes és Kétzongorás Verseny
Budapesti Területi Válogató
(2021. március, online)

Máté Hanna
Kiss Julianna

továbbjutás az országos döntőbe

felkészítő tanár:
Kiss Julianna

XVI. Országos Friss Antal Gordonkaverseny
(2021. február, online)

Csákvári Emma

I. helyezés és
különdíj

felkészítő tanár:
Kokas Ferencné
korrepetitor:
Uzdi Lucia

X. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny
Budapesti Területi Válogató
(2021. február, online)

Pap Kende

továbbjutás az országos döntőbe

felkészítő tanár:
Szőnyeiné Pataki Márta
korrepetitor:
Dr. Sándor Szabolcs

Benczes Teodóra

részvétel

felkészítő tanár:
Szőnyeiné Pataki Márta
korrepetitor:
Dr. Sándor Szabolcs

Biró Adrienn Ella

részvétel

felkészítő tanár:
Nyakas István
korrepetitor:
Németh Csaba

Kasoly Csenge

részvétel

felkészítő tanár:
Nyakas István
korrepetitor:
Németh Csaba

XV. Országos Gitárverseny
Budapesti Területi Válogató
(2021. január, online)

Horváth Botond

továbbjutás az országos döntőbe

felkészítő tanár:
Kovács Zita

Danubia Talents Nemzetközi Online Zenei Verseny, 2020
(2020. december)

Zong Jinyi

I. díj

felkészítő tanár:
Kiss Julianna

Máté Hanna

II. díj

felkészítő tanár:
Kiss Julianna

Pap Kende

III. díj

felkészítő tanár:
Szőnyeiné Pataki Márta
korrepetitor:
Dr. Sándor Szabolcs

Kecskés Valter

Dicséret

felkészítő tanár:
Sztepánovics Gábor
korrepetitor:
Uzdi Lucia

Komócsi Juli

Dicséret

felkészítő tanár:
Horváth Erika

XVI. Országos Friss Antal Gordonkaverseny
Budapesti Területi Válogató
(2020. november, online)

Csákvári Emma

továbbjutás az országos döntőbe

felkészítő tanár:
Kokas Ferencné
korrepetitor:
Uzdi Lucia

PianoTalents Competition 2020, Milánó
(2020. november, online)

Zong Jinyi

II. díj

felkészítő tanár:
Kiss Julianna

V. Regionális és Budapesti Gitárfesztivál
(2020. október, online)

Horváth Botond

Arany díj

felkészítő tanár:
Kovács Zita

 
Ma 2021. június 12., szombat, Villő napja van. Holnap Antal és Anett napja lesz.

Keresés

Belépés

Szavazások

Ki olvas minket

Oldalainkat 205 vendég böngészi

Partnereink

Ferencvárosi Önkormányzat

Partneriskolánk:
Debreceni Egyetem


Somogy Design