Címlap

Szőnyeiné Pataki Márta

 

Szőnyeiné Pataki Márta

A Győri Zeneművészeti Szakközépiskolában érettségiztem fuvola-zongora szakon. Tanáraim: Varga Júlia és Simon Atala tanárok voltak. 1980-ban a budapesti Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetemen szereztem fuvola kamaraművész és szakközépiskolai tanári diplomát, Pröhle Henrik és Kovács Lóránt szakmai irányításával 1979-2007. Győri Zeneművészeti Szakközépiskolában tanítottam fuvolát és kamarazenét. 2002-től a budapesti Ferencvárosi Ádám Jenő Zeneiskolában dolgozom. 2004-2011-ig fúvós tanszakvezető is. 2008-tól a Molnár Antal Zeneiskolában is tanítok. Volt tanítványaim közül sokan zenekarokban játszanak, tanítanak az ország különböző városaiban és külföldön egyaránt.
 
Ma 2023. március 21., kedd, Benedek napja van. Holnap Beáta, Izolda és Lea napja lesz.

Keresés

Belépés

Szavazások

Ki olvas minket

Oldalainkat 66 vendég böngészi

Partnereink

Ferencvárosi Önkormányzat

Partneriskolánk:
Debreceni Egyetem


Somogy Design