Címlap

Nyakas István

 

Nyakas István

Elemi iskolás koromban a rádiókészülék keresőjét ide-oda tekergetve, a barokk zenét hallgattam nagy áhitattal. Akkoriban nem igazán tudtam, hogy ki is volt Bach és kik voltak a kortársai, viszont számomra mennyei muzsika áradt a hangszóróból. Negyven év telt el, amióta először vehettem a kezembe egy fuvolát. Azon meghatározó pillanat izgalmát most is ugyanolyan élénken érzem. Valahányszor a hangszert kézbe veszem, felelevenednek bennem az olykor küzdelmesnek mondható hosszas gyakorló órák. Hangszert megszólaltatni a maga nemében egyedülálló tevékenység.
 
Ma 2023. március 21., kedd, Benedek napja van. Holnap Beáta, Izolda és Lea napja lesz.

Keresés

Belépés

Szavazások

Ki olvas minket

Oldalainkat 70 vendég böngészi

Partnereink

Ferencvárosi Önkormányzat

Partneriskolánk:
Debreceni Egyetem


Somogy Design