Címlap

Nyakas István

 

Nyakas István

Elemi iskolás koromban a rádiókészülék keresőjét ide-oda tekergetve, a barokk zenét hallgattam nagy áhitattal. Akkoriban nem igazán tudtam, hogy ki is volt Bach és kik voltak a kortársai, viszont számomra mennyei muzsika áradt a hangszóróból. Negyven év telt el, amióta először vehettem a kezembe egy fuvolát. Azon meghatározó pillanat izgalmát most is ugyanolyan élénken érzem. Valahányszor a hangszert kézbe veszem, felelevenednek bennem az olykor küzdelmesnek mondható hosszas gyakorló órák. Hangszert megszólaltatni a maga nemében egyedülálló tevékenység.
 
Ma 2021. szeptember 18., szombat, Diána napja van. Holnap Vilhelmina napja lesz.

Keresés

Belépés

Szavazások

Ki olvas minket

Oldalainkat 113 vendég böngészi

Partnereink

Ferencvárosi Önkormányzat

Partneriskolánk:
Debreceni Egyetem


Somogy Design