Címlap

Biró Attila

 

Születési hely, idő:
Budapest, 1977.02.27.

Iskolai végzettség:
fagott-tanár, kamaraművész, klasszikus furulya előadóművész

Szakmai életrajz:
Alapfokú zenei tanulmányaimat a Gödöllői Chopin Zeneiskolában kezdtem. A Bartók Béla Zeneművészeti Szakközépiskolában eltöltött évek után, a győri Széchenyi István Főiskolán diplomáztam 2011-ben.  A Szegedi Tudományegyetemen klasszikus furulya előadóművész szakát 2009-ben végeztem el. 2001 óta vagyok a Ferencvárosi Ádám Jenő Zeneiskola tantestületének a tagja. Zenekari művészként játszottam a Győri Filharmóniában, az Óbudai Danubia Zenekarban, a Concerto Budapestben, az Umze kamara együttesben, többek között Kocsis Zoltán, Héjja Domokos, Medveczky Ádám, Jose Cura, Sir Neville, Marriner keze alatt.
 
Ma 2024. április 18., csütörtök, Andrea és Ilma napja van. Holnap Emma napja lesz.

Keresés

Belépés

Szavazások

Ki olvas minket

Oldalainkat 145 vendég böngészi

Partnereink

Ferencvárosi Önkormányzat

Partneriskolánk:
Debreceni Egyetem


Somogy Design