CímlapMunkatársak

Bacsó Judit

Zongoratanári diplomámat 2000-ben szereztem a Liszt Ferenc Zeneművészeti Főiskola Budapesti Tanárképző Intézetében. 1995 őszétől a Váci Bartók Béla Zeneiskolában tanítottam zongorát és korrepetítori munkát is végeztem 5 évig. 2000-től Budapesten tanítok, a Ferencvárosi Ádám Jenő Zeneiskola tantestületi tagja vagyok. 2002-ben elvégeztem a Magyar Rádió Média Iskoláját bemondó-műsorvezetői szakon. A Petőfi Rádió zenei szerkesztőségében dolgoztam 4 évet, mint műsorvezető és zene munkatárs. Második diplomámat 2005-ben a Budapesti Kommunkációs Főiskolán szereztem televízió-műsorkészítő szakon. Ezzel egyidejűleg a Magyar Televízió munkatársa voltam, műsorvezetői és riporteri munkát végeztem. 2007 januárjában megszületett kisfiam Benjamin, így 2009 szeptemberéig gyeden voltam. Jelenleg a Ferencvárosi Ádám Jenő Zeneiskola tanára vagyok. A Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és Gimnáziumban és a Bakáts Téri Ének-Zenei Általános Iskolában, zeneiskolánk kihelyezett tagozatain tanítok zongorát. Rendszeresen részt veszek szakmai továbbképzéseken, mesterkurzusokon. (Vásáry Tamás, Szilasi Alex).
 
Ma 2021. szeptember 18., szombat, Diána napja van. Holnap Vilhelmina napja lesz.

Keresés

Belépés

Szavazások

Ki olvas minket

Oldalainkat 101 vendég böngészi

Partnereink

Ferencvárosi Önkormányzat

Partneriskolánk:
Debreceni Egyetem


Somogy Design