CímlapVersenyeredményekVersenyeredmények 2023-2024

Versenyeredmények 2023-2024

IX. Budapesti Magánének Fesztivál
2024. május 11.

Szende Iringó

Bronz minősítés

felkészítő tanár:
Börcsök Zita
korrepetitor:
Bacsi János

 

XV. Budapesti Furulyaverseny
2024. május 10.

Szalma Dániel

Arany minősítés

felkészítő tanár:
Sohonyay Klára
korrepetitor:
Horváth Erika

Orbán Elizabet Hermina

Bronz minősítés felkészítő tanár:
Sohonyay Klára
korrepetitor:
Horváth Erika

Pálvölgyi Júlia

Bronz minősítés felkészítő tanár:
Sohonyay Klára
korrepetitor:
Horváth Erika

Szalai Lia Melodi

Dicséret felkészítő tanár:
Sohonyay Klára
korrepetitor:
Horváth Erika

 

Musicarte Online Competition 2024

Kokas Lénárd

Továbbjutás a döntőbe

felkészítő tanár:
Kokas Ferencné
korrepetitor:
Uzdi Lucia

 

XIII. Országos Zongora Négykezes és Kétzongorás Verseny
2024. április 21.

Dóczi Boglárka
Kontros Stefánia

Kiemelt I. helyezés

felkészítő tanár:
Kiss Julianna

Kiss Julianna Tanári különdíj

 

II. Halász Ferenc Országjáró Tehetségkutató

2024. április 12.

Kokas Lénárd

Kiemelt Arany minősítés, Különdíjak

felkészítő tanár:
Kokas Ferencné
korrepetitor:
Uzdi Lucia

Lakatos Borbála

Ezüst minősítés
Czutor Liza

Ezüst minősítés

Qian Guanxun

Bronz minősítés

felkészítő tanár:
Kereseő Nóra
korrepetitor:
Horváth Erika

Jávorszky Stella

Bronz minősítés

 

I. Budapesti Klarinétos Találkozó
2024. március 23.

Buliczka Hanka

Arany minősítés

felkészítő tanár:
Czere Nóra
korrepetitor:
Horváth Erika

 

VI. Regionális és Budapesti Gitárfesztivál
2024. március 19.

Germann Katalin

Ezüst minősítés

felkészítő tanár:
Kovács Zita

 

XVI. Országos Gitárverseny
2024. március 8-10.

Üveges Bodza Panna

részvétel

felkészítő tanár:
Kovács Zita

 

VII. Országos Zeneiskolai Oboafesztivál és Tehetségnap
2024. március 9.

Lőrincz Gergely László

Arany minősítés

felkészítő tanár:
Bertalan Ákos
korrepetitor:
Uzdi Lucia

Zsom Gergely Arany minősítés

felkészítő tanár:
Bertalan Ákos
korrepetitor:
Uzdi Lucia

Liszkai Lili Bronz minősítés felkészítő tanár:
Bertalan Ákos
korrepetitor:
Uzdi Lucia

 

XI.  Jeney Zoltán Fuvolaverseny
területi válogató
2024. március 4.

Ajtony-Beviz Milán

részvétel

felkészítő tanár:
Szőnyeiné Pataki Márta
korrepetitor:
Uzdi Lucia

 

XIII. Országos Zongora Négykezes és Kétzongorás Verseny
területi válogató
2024. február 12

Dóczi Boglárka
Kontros Stefánia

Továbbjutás a döntőbe

felkészítő tanár:
Kiss Julianna

 

XVI. Országos Gitárverseny területi válogatója
2024. január 25.

Üveges Bodza Panna

továbbjutás a döntőbe

felkészítő tanár:
Kovács Zita

Germann Katalin részvétel felkészítő tanár:
Kovács Zita
Ujvári Borbála részvétel felkészítő tanár:
Morvai Tamás

 

VIII. Danubia Talents Nemzetközi Verseny Online

2024. január

Szalma Dániel

3. díj

felkészítő tanár:
Somogyiné Sohonyay Klára
korrepetitor:
Horváth Erika

 

Országos Online Kürtverseny, 2023. dec.

Benyus Benedek János

I. díj

felkészítő tanár:
Benyus Péter
korrepetitor:
Horváth Erika

Palatinus Ferenc Masaki

részvétel
Horváth Antal

részvétel

 

VI.  Nemzetközi Bartók Béla Zeneiskolai Zongoraverseny,
2023. december

Kontros Stefánia

Dicséret

felkészítő tanár:
Kiss Julianna

Dóczi Boglárka

Kiemelt Nívódíj

 

XVII. Országos Friss Antal Gordonkaverseny
2023. november 24-26.

Kokas Lénárd

I. helyezés, Különdíj

felkészítő tanár:
Kokas Ferencné
korrepetitor:
Uzdi Lucia

Répcevölgyi Csenge

I. helyezés
Ökrös Virginia

Továbbjutás a döntőbe

 

VIII. Danubia Talents Nemzetközi Verseny
2023. november 15-17.

Kontros Stefánia

3. díj

felkészítő tanár:
Kiss Julianna

 

XI. Ferenczy György Zongoraverseny
2023. november 17-19.

Kontros Stefánia

Dicséret

felkészítő tanár:
Kiss Julianna

 

VI.  Nemzetközi Bartók Béla Zeneiskolai Zongoraverseny,
2023. november

Kontros Stefánia

Továbbjutás a döntőbe

felkészítő tanár:
Kiss Julianna

Dóczi Boglárka

Továbbjutás a döntőbe

 

XVII. Országos Friss Antal Gordonkaverseny
budapesti területi válogató
2023. október 5.

Kokas Lénárd

Továbbjutás az országos döntőbe

felkészítő tanár:
Kokas Ferencné
korrepetitor:
Uzdi Lucia

Ökrös Virginia

Továbbjutás az országos döntőbe

Répcevölgyi Csenge

Továbbjutás az országos döntőbe

 
Ma 2024. május 19., vasárnap, Ivó és Milán napja van. Holnap Bernát és Felícia napja lesz.

Keresés

Belépés

Szavazások

Ki olvas minket

Oldalainkat 32 vendég böngészi

Partnereink

Ferencvárosi Önkormányzat

Partneriskolánk:
Debreceni Egyetem


Somogy Design