Dátum |
Óra |
Esemény |
|
1-2. |
Szo |
|
Téli szünet |
3. |
H |
|
Szünet utáni első tanítási nap |
7. |
P |
|
Nev. h.idő terül. vál.: XIV. ORSZÁGOS KÜRTVERSENY |
12. |
Sze |
16:00-19:00 |
Újévi hangverseny (201. t.), Börcsök Zita |
13. |
Cs |
16:00-18:00 |
Tanszaki hangverseny (201. t.), Czere Nóra |
14. |
P |
|
Nev. h.idő terül. vál.: XVI. ORSZÁGOS ZONGORAVERSENY |
16:00-18:00 |
Tanszaki hangverseny (200. t.), Sándor Norbert |
||
17. |
H |
17:00-19:00 |
Tanszaki hangverseny (200. t.), Vaszkó György |
16:30-19:00 |
Tanszaki hangverseny (201. t.), Sohonyay K. / Gaján E. |
||
18. |
K |
10:30-12:00 |
"B"-s vizsga (fúvós, 200. t.) |
16:00-20:00 |
Tanszaki koncert (200. t.), Kovács Zita |
||
19. |
Sze |
8:00-13:00 |
Vonós tanszaki "B"-s vizsga (200. t.) |
16:00-18:00 |
Tanszaki hangverseny (201. t.), Molnár Tamás, Szögi István |
||
20. |
Cs |
16:00-19:00 |
Tanszaki koncert (201. t.), Bélik Tamás |
16:30-19:00 |
Benyus Péter koncert (fsz. 19.), Benyus Péter |
||
17:00-18:30 |
Fúvószenekari próba (200. t.), Bertalan Ákos |
||
21. |
P |
15:00-19:00 |
Tanszaki koncert (201. t.), Morvai Tamás |
16:00-18:30 |
Bacsi János tanszaki koncert (200. t.), Bacsi János |
||
24. |
H |
16:00-18:00 |
Tanszaki hangverseny (201. t.), Benyes Gábor |
17:00-19:00 |
Tanszaki hangverseny (200. t.), Nyakas István |
||
25. |
K |
14:30-16:00 |
Nyakas Edina próba (200. t.) |
15:00-19:00 |
Tanszaki koncert (201. t.), Uzdi Egon |
||
16:00-19:00 |
Zongorakoncert, Kiss Julianna |
||
26. |
Sze |
14:30 |
Próba (200. t.), Nyakas Edina |
15:00-19:00 |
Tanszaki koncert (200. t.), Nyakas Edina |
||
16:00-18:00 |
Félévzáró hangverseny (201. t.), Bertalan Ákos |
||
17:00-19:00 |
Vonószenekari próba (19. t.), Kereseő Nóra |
||
27. |
Cs |
8:00-14:00 |
Kerületi éneklő ifjúság |
16:30-19:00 |
Benyus Péter koncert (201. t.), Benyus Péter |
||
18:00-20:00 |
Tanszaki koncert (200. t.), Donyec István |
||
28. |
P |
15:30-17:00 |
Növendékhangverseny (200. t.), Krcsméri Blanka |
16:00-20:00 |
Magánénekes félévi vizsga (201. t.), Szentmártoni B. - Németh Cs. |
||
17:00-19:00 |
Növendékhangverseny (200. t.), Susovich Szilárd |
||
31. |
H |
16:00-18:00 |
Tanszaki hangverseny (201. t.), Bacsó Judit |
|
Nev. h.idő döntő: XII. ORSZÁGOS BARTÓK BÉLA HEGEDŰ-DUÓ VERSENY (nincs területi válogató) |
||
16:00-18:00 |
Tanszaki hangverseny (200. t.), Szőnyeiné Pataki Márta |