CímlapVersenyeredményekVersenyeredmények 2020-2021

Versenyeredmények 2020-2021

III. Danubia Talents Liszt International Music Competition, 2021.

Zong Jinyi

I. Díj

felkészítő tanár:
Kiss Julianna

 

8.th International Piano Competition Ischia, 2021.

Zong Jinyi

I. Díj

felkészítő tanár:
Kiss Julianna

 

IX. Farkas Ferenc Zongoraverseny
(Dunakeszi, 2021. június 16-18 .)

Zong Jinyi

I. helyezés

felkészítő tanár:
Kiss Julianna

Zong Jinyi

Nagydíj

felkészítő tanár:
Kiss Julianna

Zong Jinyi

Különdíj

felkészítő tanár:
Kiss Julianna

Kontros Stefánia

Különdíj

felkészítő tanár:
Kiss Julianna

Kiss Julianna

Szakmai különdíj

 

Music International Grand Prix

Zong Jinyi

az európai országok versenyzői közül döntőbe jutott

felkészítő tanár:
Kiss Julianna

Otthoni Dallamok I. Országos Online Hegedűverseny (2021. április, online)

Jávorszky Stella

Kiemelt arany minősítés

felkészítő tanár:
Kereseő Nóra
korrepetitor:
Dr. Sándor Szabolcs

Osváth Csaba Ágoston

Ezüst minősítés

 

XIV. Budapesti Furulyaverseny (2021. április, online)

Pálvölgyi Júlia

Arany

felkészítő tanár:
Somogyiné Sohonyay Klára
korrepetitor:
Horváth Erika

Szalma Dániel

Ezüst

Kánya Brigitta

Ezüst

Bokor Márk

Bronz

 

XII. Országos Zongora Négykezes és Kétzongorás Verseny
(2021. április, online)

Máté Hanna
Kiss Julianna

III. díj

felkészítő tanár:
Kiss Julianna

 

Bartók Béla emlékére megrendezett zeneiskolai zongoraverseny
(2021. március, online)

Máté Hanna

Arany fokozat

felkészítő tanár:
Kiss Julianna

Kontros Stefánia

Arany fokozat

felkészítő tanár:
Kiss Julianna

 

X. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny
(2021. március, online)

Pap Kende

2. hely

felkészítő tanár:
Szőnyeiné Pataki Márta
korrepetitor:
Dr. Sándor Szabolcs

 

XII. Országos Zongora Négykezes és Kétzongorás Verseny
Budapesti Területi Válogató
(2021. március, online)

Máté Hanna
Kiss Julianna

továbbjutás az országos döntőbe

felkészítő tanár:
Kiss Julianna

 

XVI. Országos Friss Antal Gordonkaverseny
(2021. február, online)

Csákvári Emma

I. helyezés és
különdíj

felkészítő tanár:
Kokas Ferencné
korrepetitor:
Uzdi Lucia

 

X. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny
Budapesti Területi Válogató
(2021. február, online)

Pap Kende

továbbjutás az országos döntőbe

felkészítő tanár:
Szőnyeiné Pataki Márta
korrepetitor:
Dr. Sándor Szabolcs

Benczes Teodóra

részvétel

felkészítő tanár:
Szőnyeiné Pataki Márta
korrepetitor:
Dr. Sándor Szabolcs

Biró Adrienn Ella

részvétel

felkészítő tanár:
Nyakas István
korrepetitor:
Németh Csaba

Kasoly Csenge

részvétel

felkészítő tanár:
Nyakas István
korrepetitor:
Németh Csaba

 

XV. Országos Gitárverseny
Budapesti Területi Válogató
(2021. január, online)

Horváth Botond

továbbjutás az országos döntőbe

felkészítő tanár:
Kovács Zita

 

Danubia Talents Nemzetközi Online Zenei Verseny, 2020
(2020. december)

Zong Jinyi

I. díj

felkészítő tanár:
Kiss Julianna

Máté Hanna

II. díj

felkészítő tanár:
Kiss Julianna

Pap Kende

III. díj

felkészítő tanár:
Szőnyeiné Pataki Márta
korrepetitor:
Dr. Sándor Szabolcs

Kecskés Valter

Dicséret

felkészítő tanár:
Sztepánovics Gábor
korrepetitor:
Uzdi Lucia

Komócsi Juli

Dicséret

felkészítő tanár:
Horváth Erika

 

XVI. Országos Friss Antal Gordonkaverseny
Budapesti Területi Válogató
(2020. november, online)

Csákvári Emma

továbbjutás az országos döntőbe

felkészítő tanár:
Kokas Ferencné
korrepetitor:
Uzdi Lucia

 

Neapolitan Masters Competetion (2020., online)

Zong Jinyi

4. díj

felkészítő tanár:
Kiss Julianna

PianoTalents Competition 2020, Milánó
(2020. november, online)

Zong Jinyi

II. díj

felkészítő tanár:
Kiss Julianna

 

V. Regionális és Budapesti Gitárfesztivál
(2020. október, online)

Horváth Botond

Arany díj

felkészítő tanár:
Kovács Zita

 

Kovács Zita


Tanári dicsérő oklevél

Otthoni Dallamok I. Országos Online Hegedűverseny (2021. április, online)

Jávorszy Stella

Kiemelt arany minősítés

felkészítő tanár:
Kereseő Nóra
korrepetitor:
Dr. Sándor Szabolcs

Osváth Csaba Ágoston

Ezüst minősítés

XIV. Budapesti Furulyaverseny (2021. április, online)

Pálvölgyi Júlia

Arany

felkészítő tanár:
Somogyiné Sohonyay Klára
korrepetitor:
Horváth Erika

Szalma Dániel

Ezüst

Kánya Brigitta

Ezüst

Bokor Márk

Bronz

XII. Országos Zongora Négykezes és Kétzongorás Verseny
(2021. április, online)

Máté Hanna
Kiss Julianna

III. díj

felkészítő tanár:
Kiss Julianna

Bartók Béla emlékére megrendezett zeneiskolai zongoraverseny
(2021. március, online)

Máté Hanna

Arany fokozat

felkészítő tanár:
Kiss Julianna

Kontros Stefánia

Arany fokozat

felkészítő tanár:
Kiss Julianna

X. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny
(2021. március, online)

Pap Kende

2. hely

felkészítő tanár:
Szőnyeiné Pataki Márta
korrepetitor:
Dr. Sándor Szabolcs

XII. Országos Zongora Négykezes és Kétzongorás Verseny
Budapesti Területi Válogató
(2021. március, online)

Máté Hanna
Kiss Julianna

továbbjutás az országos döntőbe

felkészítő tanár:
Kiss Julianna

XVI. Országos Friss Antal Gordonkaverseny
(2021. február, online)

Csákvári Emma

I. helyezés és
különdíj

felkészítő tanár:
Kokas Ferencné
korrepetitor:
Uzdi Lucia

X. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny
Budapesti Területi Válogató
(2021. február, online)

Pap Kende

továbbjutás az országos döntőbe

felkészítő tanár:
Szőnyeiné Pataki Márta
korrepetitor:
Dr. Sándor Szabolcs

Benczes Teodóra

részvétel

felkészítő tanár:
Szőnyeiné Pataki Márta
korrepetitor:
Dr. Sándor Szabolcs

Biró Adrienn Ella

részvétel

felkészítő tanár:
Nyakas István
korrepetitor:
Németh Csaba

Kasoly Csenge

részvétel

felkészítő tanár:
Nyakas István
korrepetitor:
Németh Csaba

XV. Országos Gitárverseny
Budapesti Területi Válogató
(2021. január, online)

Horváth Botond

továbbjutás az országos döntőbe

felkészítő tanár:
Kovács Zita

Danubia Talents Nemzetközi Online Zenei Verseny, 2020
(2020. december)

Zong Jinyi

I. díj

felkészítő tanár:
Kiss Julianna

Máté Hanna

II. díj

felkészítő tanár:
Kiss Julianna

Pap Kende

III. díj

felkészítő tanár:
Szőnyeiné Pataki Márta
korrepetitor:
Dr. Sándor Szabolcs

Kecskés Valter

Dicséret

felkészítő tanár:
Sztepánovics Gábor
korrepetitor:
Uzdi Lucia

Komócsi Juli

Dicséret

felkészítő tanár:
Horváth Erika

XVI. Országos Friss Antal Gordonkaverseny
Budapesti Területi Válogató
(2020. november, online)

Csákvári Emma

továbbjutás az országos döntőbe

felkészítő tanár:
Kokas Ferencné
korrepetitor:
Uzdi Lucia

PianoTalents Competition 2020, Milánó
(2020. november, online)

Zong Jinyi

II. díj

felkészítő tanár:
Kiss Julianna

V. Regionális és Budapesti Gitárfesztivál
(2020. október, online)

Horváth Botond

Arany díj

felkészítő tanár:
Kovács Zita

 
Ma 2024. május 19., vasárnap, Ivó és Milán napja van. Holnap Bernát és Felícia napja lesz.

Keresés

Belépés

Szavazások

Ki olvas minket

Oldalainkat 82 vendég böngészi

Partnereink

Ferencvárosi Önkormányzat

Partneriskolánk:
Debreceni Egyetem


Somogy Design