Összevont évfolyamvizsgák

Az elméleti vizsgák feladatlapjait 2020. május 22-én 8 órától 2020. május 25-én 20 óráig tudják majd kitölteni a tanulók (bármilyen email cím használatával). Minden vizsgázónak a redmenta.com felületén kell regisztrálnia. A teszt kitöltésére a megkezdését követően 1 óra áll a tanuló rendelkezésére. A vizsgák értékelése 2020. május 28-ig történik meg. Ezt követően az értékelést megküldjük a szülőknek.

2020. május 18-tól 2020. május 20-ig egy próbatesztet teszünk elérhetővé 2-3 kérdéssel, hogy mindenki kipróbálhassa a felület működését.

hangszeres vizsgák egy videó feltöltésével fognak megvalósulni. Az alábbi linken található tájékoztató anyag alapján kell a felvételt elkészíteni, feltölteni, illetve eljuttatni a vizsgabizottság számára:

A vizsgabizottság tagjainak elérhetőségét 2020. május 22-ig küldjük meg emailben a jelentkezési lapon megadott címre.

A felvétel feltöltésének és megküldésének határideje 2020. május 28. 20 óra.

Ma 2024. április 18., csütörtök, Andrea és Ilma napja van. Holnap Emma napja lesz.