Címlap

Régi és leendő növendékek jelentkezése

A jelentkezésre két formában van lehetőség. Mindkét esetben a következő tanév elején (2020 szeptemberében) le kell adni a papír alapú beiratkozási adatlapot is! Minden jelenlegi növendékünk oktatási azonosító száma megtalálható a KRÉTA felületén, illetve a diákigazolványán.

Ezen a linken online lehet jelentkezni (csak gmailes fiókkal):

online beiratkozási adatlap,

vagy

az ide kattintva elérhető dokumentumot kell kinyomtatni, kitölteni, aláírni, majd beszkennelve (vagy olvasható minőségben lefotózva) visszaküldeni a központi email címünkre: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. .

A jelentkezési lapok beérkezésének határideje a jelenlegi növendékeink esetében 2020. május 17., az új jelentkezések esetén 2020. június 17.

 
Ma 2020. május 26., kedd, Fülöp és Evelin napja van. Holnap Hella napja lesz.

Keresés

Belépés

Szavazások

Milyen rendszerességgel látogatja hangversenyeinket?
 

Ki olvas minket

Oldalainkat 38 vendég böngészi

Partnereink

Ferencvárosi Önkormányzat

Partneriskolánk:
Debreceni Egyetem


Somogy Design