Címlap

Régi és leendő növendékek jelentkezése

A jelentkezésre két formában van lehetőség. Mindkét esetben a következő tanév elején (2020 szeptemberében) le kell adni a papír alapú beiratkozási adatlapot is! Minden jelenlegi növendékünk oktatási azonosító száma megtalálható a KRÉTA felületén, illetve a diákigazolványán.

Ezen a linken online lehet jelentkezni (csak gmailes fiókkal):

online beiratkozási adatlap,

vagy

az ide kattintva elérhető dokumentumot kell kinyomtatni, kitölteni, aláírni, majd beszkennelve (vagy olvasható minőségben lefotózva) visszaküldeni a központi email címünkre: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. .

 
Ma 2020. augusztus 05., szerda, Krisztina napja van. Holnap Berta és Bettina napja lesz.

Keresés

Belépés

Szavazások

Milyen rendszerességgel látogatja hangversenyeinket?
 

Ki olvas minket

Oldalainkat 97 vendég böngészi

Partnereink

Ferencvárosi Önkormányzat

Partneriskolánk:
Debreceni Egyetem


Somogy Design