Címlap

Régi és leendő növendékek jelentkezése

A jelentkezésre két formában van lehetőség. Mindkét esetben a következő tanév elején (2020 szeptemberében) le kell adni a papír alapú beiratkozási adatlapot is! Minden jelenlegi növendékünk oktatási azonosító száma megtalálható a KRÉTA felületén, illetve a diákigazolványán.

Ezen a linken online lehet jelentkezni (csak gmailes fiókkal):

online beiratkozási adatlap,

vagy

az ide kattintva elérhető dokumentumot kell kinyomtatni, kitölteni, aláírni, majd beszkennelve (vagy olvasható minőségben lefotózva) visszaküldeni a központi email címünkre: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. .

 
Ma 2020. szeptember 21., hétfő, Máté és Mirella napja van. Holnap Móric napja lesz.

Keresés

Belépés

Szavazások

Ki olvas minket

Oldalainkat 46 vendég böngészi

Partnereink

Ferencvárosi Önkormányzat

Partneriskolánk:
Debreceni Egyetem


Somogy Design