Címlap

Warning: strtotime() [function.strtotime]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Zeneiskolai programok (2019. január)

Dátum

Óra

Délelőtt

Felelős

1.

K

 

Téli szünet

 

2.

Sze

 

Téli szünet

 

3.

Cs

16:30-18:30

Fúvószenekari próba (201. t.)

Szarka István

4.

P

 

Nev. h.idő terül. vál.: XIII. ORSZÁGOS KÜRTVERSENY

 

15:10

Kürt meghallgatás (200 t.)

Bertalan Ákos

8.

K

12:30-19:00

Próba (200. t.)

Horváth Erika

9.

Sze

14:30-17:30

Próba (200. t.)

Horváth Erika

17:30-19:00

Vonószenekari próba (200. t.)

Kereseő Nóra

10.

Cs

16:30-18:30

Fúvószenekari próba (201. t.)

Szarka István

14.

H

17:00

Növendékhangverseny (200. t.)

Kokas Ferencné

15.

K

17:30

Rézfúvós tanszaki hgv. (200. t.)

Sztepánovics Gábor

16.

Sze

12:00

Fúvós B-s vizsga (201. t.)

Bertalan Ákos

17:00

Növendékhangverseny (200. t.)

Horváth Erika

17:30-19:00

Vonószenekari próba (201. t.)

Kereseő Nóra

17.

Cs

11:00

Vonós B-s vizsga (201. t.)

Kereseő Nóra

17:00

Gitár tanszaki koncert (201. t.)

Várhelyi Balázs

17:30

Fuvola tanszaki hgv. (200. t.)

Dávid B., Kállai A.

16:30-18:30 Fúvószenekari próba (fsz. 19. t.) Szarka István

18.

P

17:00

Rézfúvós tanszaki hgv. (200. t.)

Benyus P., Benyes G.

21.

H

17:00

Fuvola tanszaki hgv. (200. t.)

Nyakas I.

17:30

Klarinét tanszaki hgv. (201. t.)

Nagy Tamás

18:30

Magánénekes újévi koncert (200. t.)

Börcsök Zita

22.

K

17:00

Hegedű tanszaki koncert (201. t.)

Uzdi Egon

23.

Sze

17:00

Oboa-furulya tanszaki hgv. (200. t.)

Bertalan Á.

17:30-19:00

Vonószenekari próba (201. t.)

Kereseő Nóra

24.

Cs

17:00

Gitár tanszaki koncert (201. t.)

Morvai Tamás

17:00

Ütő tanszaki hgv. (200. t.)

Donyec István

16:30-18:30

Fúvószenekari próba (fsz. 19. t.)

Szarka István

25.

P

 

Terül. vál.: XIII. ORSZÁGOS KÜRTVERSENY, VI. ker.

 

28.

H

17:00

Gitár tanszaki koncert (201. t.)

Kiss Levente

17:30

Fuvola tanszaki hgv. (200. t.)

Szőnyeiné Pataki M.

18:00

Magánének hangverseny (201. t.)

Szentmártoni Botond

29.

K

17:00

Hegedű tanszaki hangverseny (200. t.)

Nyakas Edina

30.

Sze

16:30

Oboa-furulya tanszaki hgv. (200. t.)

Somogyiné Sohonyay K.

17:30-19:00

Vonószenekari próba (201. t.)

Kereseő Nóra

31.

Cs

14:00

Próba (200. t.)

László Mónika

17:00

Zongora tanszaki hangverseny (200. t.)

László Mónika

16:30-18:30

Fúvószenekari próba (201. t.)

Szarka István

 

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /modules/mod_nevnap/helper.php on line 15

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /modules/mod_nevnap/helper.php on line 15

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /modules/mod_nevnap/helper.php on line 15

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /modules/mod_nevnap/helper.php on line 15

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /modules/mod_nevnap/helper.php on line 15

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /modules/mod_nevnap/helper.php on line 15

Warning: mktime() [function.mktime]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /modules/mod_nevnap/helper.php on line 15

Warning: strftime() [function.strftime]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /libraries/joomla/utilities/date.php on line 250

Warning: strftime() [function.strftime]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /libraries/joomla/utilities/date.php on line 250

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /modules/mod_nevnap/helper.php on line 29

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /modules/mod_nevnap/helper.php on line 29

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /modules/mod_nevnap/helper.php on line 29

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /modules/mod_nevnap/helper.php on line 29

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /modules/mod_nevnap/helper.php on line 29

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /modules/mod_nevnap/helper.php on line 29

Warning: mktime() [function.mktime]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /modules/mod_nevnap/helper.php on line 29

Warning: strftime() [function.strftime]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /libraries/joomla/utilities/date.php on line 250

Warning: strftime() [function.strftime]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /libraries/joomla/utilities/date.php on line 250

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /libraries/joomla/utilities/date.php on line 245

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /libraries/joomla/utilities/date.php on line 249

Warning: strftime() [function.strftime]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /libraries/joomla/utilities/date.php on line 250
Ma 2019. március 20., szerda, Klaudia napja van. Holnap Benedek napja lesz.

Keresés

Belépés

Szavazások

Milyen rendszerességgel látogatja hangversenyeinket?
 

Ki olvas minket

Oldalainkat 88 vendég böngészi

Partnereink

Ferencvárosi Önkormányzat

Partneriskolánk:
Debreceni Egyetem


Somogy Design