CímlapVersenyeredményekVersenyeredmények 2018-2019

Versenyeredmények 2018-2019

X. Országos Czidra László Furulyaverseny
2018. április 12-14.

Pap Kende

III. helyezés

felkészítő tanár:
Szarka István
korrepetitor:
Horváth Erika

 

IV. Abonyi Országos Trombita
és Rézfúvós Kamarazenei Fesztivál
2019. április 3., Abony

Kecskés Valter

Kiemelt arany

felkészítő tanár:
Sztepánovics Gábor
korrepetitor:
Uzdi Lucia

 

A Bethlen Művészeti Fesztivál alkalmából
szervezett Zongoraverseny

2019. március 11., Nyíregyháza

Joób Tilda

Különdíj

felkészítő tanár:
Kiss Julianna

 

V. Papp Lajos Regionális Zongoraverseny
2019. március 12-13., Biatorbágy

Donyec István

I. helyezés és Különdíj

felkészítő tanár:
Kiss Julianna

Joób Kristóf III. helyezés felkészítő tanár:
Kiss Julianna
Máté Hanna III. helyezés felkészítő tanár:
Kiss Julianna
Kiss Julianna tanári különdíj
Zong Jinyi Dicséret felkészítő tanár:
Tóth Ildikó

 

XIII. Országos Kürtverseny
budapesti területi válogató
2019. január 25.

Palatinusz Ferenc Maszaki

Ezüst

felkészítő tanár:
Benyus Péter

 

X. Országos Czidra László Furulyaverseny
budapesti területi válogató
2018. február 22.

Pap Kende

Arany,
továbbjutás az országos döntőbe

felkészítő tanár:
Szarka István
korrepetitor:
Horváth Erika

Pap Márkó Ezüst felkészítő tanár:
Szarka István
korrepetitor:
Horváth Erika
Pap Lola Bronz felkészítő tanár:
Szarka István
korrepetitor:
Horváth Erika
Kánya Brigitta Bronz felkészítő tanár:
Somogyiné Sohonyay Klára
korrepetitor:
Horváth Erika
Urbán Eszter Bronz felkészítő tanár:
Somogyiné Sohonyay Klára
korrepetitor:
Horváth Erika

 

XV. ORSZÁGOS ZONGORAVERSENY
budapesti területi válogató
2019. február 15.

Máté Hanna

Bronz díj

felkészítő tanár:
Kiss Julianna

Kiss Zsuzsanna Bronz díj felkészítő tanár:
Kiss Julianna

 

XIV. Országos Oboa-és Fagottverseny
2018. december 1-2.

Domokos Mátyás László

Különdíj

felkészítő tanár:
Bertalan Ákos
korrepetitor:
Uzdi Lucia

 

XIV. Országos Klarinétverseny
budapesti területi válogató

2018. november 23.

Eisemann Zita

Ezüst díj

felkészítő tanár:
Nagy Tamás
korrepetitor:
Uzdi Lucia

Tarcsai Fanni

Bronz díj

felkészítő tanár:
Tóth Adrienn
korrepetitor:
Lendvai Dalma

 

VIII. Farkas Ferenc Zongoraverseny
2018. november 22-24., Dunakeszi

Máté Hanna

II. díj

felkészítő tanár:
Kiss Julianna

 

3. Danubia Talents Nemzetközi Zenei Verseny
2018. október 23-26.

Gál Diána Lara

I. díj

felkészítő tanár:
Nyakas Edina
korrepetitor:
Németh Csaba

Kiss Zsuzsanna
Máté Hanna

I. díj

felkészítő tanár:
Kiss Julianna

Máté Hanna III. díj

felkészítő tanár:
Kiss Juliannna

Molnár Noémi Mária

III. díj

felkészítő tanár:
Morvai Tamás

 

XIV. Országos Oboa-és Fagottverseny
budapesti területi válogató
2018. október 13.

Domokos Mátyás László

Arany díj,
továbbjutás az országos döntőbe

felkészítő tanár:
Bertalan Ákos
korrepetitor:
Uzdi Lucia

 
Ma 2019. május 23., csütörtök, Dezső napja van. Holnap Eszter és Eliza napja lesz.

Keresés

Belépés

Szavazások

Milyen rendszerességgel látogatja hangversenyeinket?
 

Ki olvas minket

Oldalainkat 109 vendég böngészi

Partnereink

Ferencvárosi Önkormányzat

Partneriskolánk:
Debreceni Egyetem


Somogy Design