CímlapRendezvényekVersenyek, kurzusokInformációk (IX. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny budapesti területi válogató)

Tisztelt Versenyzők, Kedves Kollégák!

Az alábbi információkkal segítenénk mindenki számára a versenyen való sikeres megjelenést.

Terempróba lehetőségek a következő linken láthatóak:

Jelentkezni terempróbára Drávuczné Bányai Éva titkárnőnél lehet hétfőtől csütörtökig 9:00-tól 13:00-ig és 14:00-tól 16:00-ig a következő számon: 218 3834 / 101. mellék.

Az időpontokat a jelentkezés sorrendjében adjuk ki. Kérünk mindenkit, hogy az azonos iskolából érkező kollégák vegyék figyelembe, hogy nem tudunk minden gyermeknek külön időpontot biztosítani, és lehetőség szerint szervezzék egy időpontra, vagy két egymást követőre a tanulókat! Az időpont foglalásához meg kell adni a pedagógus nevét, aki felveszi a terem kulcsát és az intézményének a nevét.

A verseny napján a következőket kérnénk a versenyzőktől és a felkészítőktől:

• Minden versenyző regisztráljon be a saját korcsoportjának kezdése előtt 10 perccel!   A több részből álló korcsoportok esetén elég a szünetben regisztrálni, de ekkor is kérnénk, hogy 10 perccel a szünet vége előtt érkezzenek meg a versenyzők!
  • 7:00 órától lehet majd bejelentkezni a versenyre. A regisztráció során, a versenyen játszott művek kottájának eredeti, jogtiszta példányát legyenek kedvesek bemutatni!
  • A versenyen a zongora 442 Hz-re lesz hangolva. A zongora hangolása a versenyt megelőző napon este történik. A hangoláshoz hangológépet biztosítunk az arra kijelölt termünkben.
  • A versenyről felvételt készítünk, melyhez minden esetben szülői hozzájárulást kérünk. A nyilatkozatot előzetesen kitölthetik a következő linkről letöltött dokumentum segítségével, vagy a regisztráció során:

A kitöltött papírt kérjük leadni a regisztrációnál dolgozó kollégáinknak!

• Az épület előtt autóval nem lehet hosszabb ideig várakozni. Parkolás céljából a Corvin Pláza garázsát javasoljuk használni (1. óra ingyenes, utána 250 Ft/óra).

A verseny végleges időbeosztása az MZMSZ-től kapott információt követően kerül fel honlapunkra.

Sikeres felkészülést és jó versenyzést kívánunk!

Üdvözlettel:
Bíró Attila, intézményvezető-helyettes

Ma 2018. február 19., hétfő, Zsuzsanna napja van. Holnap Aladár és Álmos napja lesz.