CímlapVersenyeredményekVersenyeredmények 2017-2018

Versenyeredmények 2017-2018

VI. Országos Zeneiskolai Oboafesztivál
2018. április 21.

Kardkovács Zsombor Ezüst díj felkészítő tanár:
Somogyiné Sohonyay Klára
korrepetítor:
Horváth Erika

 

XIII. Budapesti Furulyaverseny
2018. április 20-21.

Pap Kende Ezüst díj

felkészítő tanár:
Szarka István
korrepetítor:
Horváth Erika

Kánya Brigitta Ezüst díj felkészítő tanár:
Somogyiné Sohonyay Klára
korrepetítor:
Horváth Erika
Enyedi Anna Bronz díj felkészítő tanár:
Szarka István
korrepetítor:
Horváth Erika
Pap Lola
Bronz díj felkészítő tanár:
Szarka István
korrepetítor:
Horváth Erika

 

XI. Országos Zongora négykezes
és Kétzongorás Verseny

2018. április 6-8.

Máté Hanna
Kiss Zsuzsanna
III. díj felkészítő tanár:
Kiss Julianna

Kiss Zsuzsanna
Kiss Julianna

Különdíj
felkészítő tanár:
Kiss Julianna

Kozák Dávid
Joób Kristóf

részvétel felkészítő tanár:
Kiss Julianna
Donyec István
Yao Yu He
részvétel felkészítő tanár:
Kiss Julianna

 

XI. Országos Zongora négykezes és Kétzongorás Verseny budapesti területi válogató

2018. február 26.

Máté Hanna
Kiss Zsuzsanna
Ezüst díj felkészítő tanár:
Kiss Julianna
Kozák Dávid
Joób Kristóf
Ezüst díj
felkészítő tanár:
Kiss Julianna

Kiss Zsuzsanna
Kiss Julianna

Ezüst díj
felkészítő tanár:
Kiss Julianna
Donyec István
Yao Yu He
Ezüst díj felkészítő tanár:
Kiss Julianna

 

V. Rados Dezső Budapesti Hegedűverseny

2018. február 23-24.

Komáromi Loránd Ezüst díj

felkészítő tanár:
Herczeg Erzsébet
korrepetítor:
Uzdi Lucia

 

XIV. Országos Gitárverseny
budapesti területi válogató

2018. február 7-8.

Molnár Noémi Ezüst díj felkészítő tanár:
Morvai Tamás
Csicsmann Bálint László Bronz díj felkészítő tanár:
Jászberényi István
Boda Levente Bronz díj felkészítő tanár:
Jászberényi István

 

IX. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny
budapesti területi válogató
2018. február 6.

Ess Anna Zsófia

Ezüst díj

felkészítő tanár:
Szőnyeiné Pataki Márta
korrepetitor:
Németh Csaba

Kasoly Csenge Anna Bronz díj

felkészítő tanár:
Nyakas István
korrepetitor:
Németh Csaba

Pap Teodóra Anna Bronz díj

felkészítő tanár:
Dávid Boglárka
korrepetitor:
Németh Csaba

 

VIII. Ferenczy György Zongoraverseny
2017. november 17-19.

Kiss Zsuzsanna

Dicséret

felkészítő tanár:
Kiss Julianna

 

XV. Országos Friss Antal Gordonkaverseny
2017. november 17-19.

Bognár András Imre

Különdíj

felkészítő tanár:
Kokas Ferencné
korrepetitor:
Uzdi Lucia

Csákvári Emma

II. helyezés

Komáromi Hédi részvétel

 

Országos XIV. Lubik Imre Trombitaverseny
2017. november 17-19.

Baczkó Vince

I. díj

felkészítő tanár:
Sztepánovics Gábor
korrepetitor: 
Horváth Erika

 

XV. Országos Friss Antal Gordonkaverseny
budapesti területi válogató
2017. október 16.

Bognár András Imre

Arany díj,
továbbjutás az országos döntőbe

felkészítő tanár:
Kokas Ferencné
korrepetitor:
Uzdi Lucia

Csákvári Emma

Ezüst díj,
továbbjutás az országos döntőbe

Komáromi Hédi Ezüst díj,
továbbjutás az országos döntőbe
Békefi Szonja Bronz díj

 

Országos XIV. Lubik Imre Trombitaverseny
budapesti területi válogató
2017. október 12.

Baczkó Vince

Arany díj,
továbbjutás az országos döntőbe

felkészítő tanár:
Sztepánovics Gábor
korrepetitor: 
Horváth Erika

Gyenes Blanka

Ezüst díj

 

2. Danubia Talents Nemzetközi Zenei Verseny
2017. szeptember 25-29.

Komáromi Ervin
Komáromi Loránd
Komáromi Hédi

Kamarazene kategóriában
I. díj

felkészítő tanár:
Bacsó Judit
Herczeg Erzsébet
Kereseő Nóra
Kokas Ferencné
Uzdi Lucia


 
Ma 2018. szeptember 19., szerda, Vilhelmina napja van. Holnap Friderika napja lesz.

Keresés

Belépés

Szavazások

Milyen rendszerességgel látogatja hangversenyeinket?
 

Ki olvas minket

Oldalainkat 44 vendég böngészi

Partnereink

Ferencvárosi Önkormányzat

Partneriskolánk:
Debreceni Egyetem


Somogy Design