CímlapVersenyeredményekVersenyeredmények 2016-2017

Gratulálunk!

 

Budapesti Zeneiskolai Zongoraegyüttesek Fesztiválja
2017. április 28-29.

Kiss Zsuzsanna
Máté Hanna

Arany

felkészítő tanár:
Kiss Julianna

Yao Yu He
Donyec István

Ezüst

Kiss Julianna

Tanári különdíj

 

Vecsés Rézfúvós Kupa
2017. április 10., Vecsés

Baczkó Vince

Arany minősítés

felkészítő tanár:
Sztepánovics Gábor
korrepetítor: Horváth Erika

Kató Emese

Bronz Minősítés

Kun Ábel

Bronz Minősítés


IV. „Trombita szól, dob pereg” Rézfúvós verseny
2017. április 8., Demecser

Gyenes Péter

Arany minősítés

felkészítő tanár: Sztepánovics Gábor
korrepetítor: Horváth Erika

Baczkó Vince

Arany minősítés

Gyenes Blanka

Ezüst minősítés

Rainer-Micsinyei Borbála

Arany minősítés

felkészítő tanár:
Szarka István
korrepetítor: Horváth Erika

De Vries Lilly Albertina

Ezüst minősítés


VII. Banda Ede Budapesti Cselló Fesztivál és Verseny
2017. április 6-8., Budapest

Bognár András

Arany díj
Különdíj-Gálahangversenyen való közreműködés

felkészítő tanár: Kokas Ferencné,
Tallián-Nagy Ibolya
korrepetítor:
Uzdi Lucia

Csákvári Emma

Arany díj
Különdíj-Gálahangversenyen való közreműködés

Békefi Szonja

Arany díj
Különdíj

Komáromi Hédi

Arany díj
Különdíj

Magyar Flóra

Arany díj

Mohácsi Veronika

Arany díj

Walton Anna

Arany díj

Gyalus Veronika

Arany díj

felkészítő tanár: Tornyainé Dóry Zsuzsa
korrepetítor: Uzdi Lucia

Gál Kamilla Jára

Ezüst díj

Répcevölgyi Csenge

Ezüst díj

Schlager Júlia

Ezüst díj

Fóris Péter

Bronz díj

Shan Yifan

 

IX. Országos verseny a továbbképző évfolyamokra járó tanulók számára
2017. március 31-április 2., Szentendre

Kiss Zsuzsanna III. helyezés felkészítő tanár: Kiss Julianna

 

V. Budapesti Zeneiskolai Gitárfesztivál
2017. március 23-25.

Nagy Anna Luca

Dicséret

felkészítő tanár:
Jászberényi István

Boda Levente

Dicséret

Csicsmann Bálint

Dicséret

 

Bethlen Művészeti Regionális Verseny

Kiss Zsuzsanna I. díj felkészítő tanár: Kiss Julianna
Máté Hanna kamara I. díj felkészítő tanár: Kiss Julianna
Máté Hanna
Kiss Zsuzsanna
I. díj felkészítő tanár: Kiss Julianna
Máté Hanna II. díj felkészítő tanár: Kiss Julianna
Joób Kristóf részvétel felkészítő tanár: Kiss Julianna


Regionális Gordonkaverseny
2017. március 11., Érd

Csákvári Emma I. helyezés, Fődíj felkészítő tanár: Kokas Ferencné,
Tallián-Nagy Ibolya
korrepetítor:
Uzdi Lucia
Bognár András I. helyezés felkészítő tanár: Kokas Ferencné,
Tallián-Nagy Ibolya
korrepetítor:
Uzdi Lucia
Kokas Ferencné Eredményes felkészítő tanári munkájáért oklevél
Uzdi Lucia Eredményes korrepetítori munkájáért oklevél

 

II. Kodály Zoltán Országos Szolfézs- és Népdaléneklési Verseny Területi válogatója
Budapest, 2017. március 8-9.

Temesváry János Ezüst minősítés felkészítő tanár: Kedves Csanád


Zeneképzelet Négykezes Zongoraverseny és Kurzus
2017. március 2-5., Eger

Baczkó Panna Bella,
Kereszty Marcell Balázs

Bronz felkészítő tanár: Baczkóné Tari Tina

Baczkóné Tari Tina,
Baczkó Panna Bella

Bronz felkészítő tanár: Baczkóné Tari Tina

Baczkóné Tari Tina,
Domián Olivér

Bronz felkészítő tanár: Baczkóné Tari Tina
Baczkóné Tari Tina Tanári különdíj felkészítő tanár: Baczkóné Tari Tina

 

VI. Bántai Vilmos Budapesti Fuvolafesztivál és Verseny
2017. március 2-3., Budapest

Vajda Eszter ezüst felkészítő tanár: Hornyák Balázs 
korrepetítor: Horváth Erika
Kemény Laura bronz felkészítő tanár: Hornyák Balázs 
korrepetítor: Horváth Erika

Stéger Dorka

bronz felkészítő tanár: Hornyák Balázs 
korrepetítor: Horváth Erika
Tenger Júlia bronz felkészítő tanár: Hornyák Balázs 
korrepetítor: Horváth Erika

Hege Anna Gabriella

bronz felkészítő tanár: Szőnyeiné Pataki Márta
korrepetítor: Németh Csaba
Komócsi Dorka bronz felkészítő tanár: Szőnyeiné Pataki Márta
korrepetítor: Németh Csaba

Hudák Réka Csilla

bronz felkészítő tanár: Nyakas István
korrepetítor: Németh Csaba
Kasoly Csenge Anna bronz felkészítő tanár: Nyakas István
korrepetítor: Németh Csaba

 

IX. Országos verseny a továbbképző évfolyamokra járó tanulók számára, területi válogató
2017. február 8., Budapest

Kiss Zsuzsanna továbbjutás a döntőbe felkészítő tanár: Kiss Julianna
Yao Yu He bronz felkészítő tanár: Kiss Julianna


VII. Farkas Ferenc Zongoraverseny
2016. november 10-12., Dunakeszi

Máté Hanna III. díj felkészítő tanár: Kiss Julianna
Kiss Zsuzsanna Különdíj felkészítő tanár: Kiss Julianna
Domokos Lenke Különdíj felkészítő tanár: Bacsó Judit

 

I. Danubia Talents Nemzetközi Zenei Verseny
2016. szeptember 28-október 1.

Palermo Mendei Barbara I. díj felkészítő tanár: Kiss Julianna
Kozák Dávid II. díj
Máté Hanna II. díj
Yao Yu He III. díj
Kiss Zsuzsanna III. díj
Máté Hanna III. díj/Kamara
Máté Hanna/ Kiss Zsuzsanna III. díj/Négykezes
Petrás Dóra/ Yao Yu He Dicséret/ Négykezes
Chen Huan/ Pásthy László Dicséret/ Négykezes

 

VII. Muzsika Hídja Nemzetközi Ifjúsági Hangszeres Verseny
2016. augusztus 9.

Kozák Dávid Ezüst minősítés felkészítő tanár: Kiss Julianna
Yao Yu He részvétel
Kiss Zsuzsanna részvétel


XI. Országos Orgonaverseny
2016. április 14–15.

Vikol Márton

Dicséret és
Különdíj a "legjobb Bach előadásért"

tanár: Németh Csaba

 
Ma 2018. október 21., vasárnap, Orsolya napja van. Holnap Előd napja lesz.

Keresés

Belépés

Szavazások

Milyen rendszerességgel látogatja hangversenyeinket?
 

Ki olvas minket

Oldalainkat 72 vendég böngészi

Partnereink

Ferencvárosi Önkormányzat

Partneriskolánk:
Debreceni Egyetem


Somogy Design