CímlapRendezvényekVersenyek, kurzusokXXI. Vonós és Zongora Mesterkurzus részvételi feltételek és jelentkezés

Warning: strtotime() [function.strtotime]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

21. VONÓS és ZONGORA

M E S T E R K U R Z U S

2019. június 17-22.

Szakmai részvételi díj
AKTÍV résztvevőknek: 38 000 Ft,
amely magába foglalja:

•a napi 30 perces órát a választott vezetőtanárnál

•a szakmai előadásokon való részvételt

•a hospitálást a vezetőtanároknál

•a zenekarokban való részvételt

•a zeneiskolások számára szolfézs órákon való részvételt

•a koncerteken, programokon való részvételt

•a gyakorlási lehetőséget.

Két vezetőtanárhoz való jelentkezés esetén
a kedvezményes szakmai
részvételi díj: 59 000 Ft.

Csak ZENEKARRA jelentkezőknek
a részvételi díj: 15 000 Ft

A 10 000 Ft előleg befizetési határideje: 2019. április 26.

A jelentkezést csak az előleg befizetése esetén tudjuk elfogadni,
és azt visszalépés esetén nem térítjük vissza!


Bankszámlaszám:
Ferencvárosi Ádám Jenő Zeneiskola Alapítvány
OTP 11784009-20300395-00000000
Az átutalás közlemény rovatába kérjük beírni, hogy "mesterkurzus",

valamint a résztvevő nevét is!

A mesterkurzus fennmaradó szakmai díjának befizetési határideje az alapítvány bankszámlaszámára: 2019. június 7.

 

A hangszeres órákat és a hangversenyeket az ÉRDEKLŐDŐ pedagógusok és szülők
TÉRÍTÉSMENTESEN látogathatják.

ÉTKEZÉS: a szomszédos Ráday utcában és közvetlenül a zeneiskola mellett is több étterem található, melyek többségében lehetőség van menüs étkezésre is.

A SZÁLLÁST (3500 Ft/nap/fő áron) a résztvevőknek kell lefoglalniuk a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. címre küldött emailben legkésőbb 2019. június 15-ig.

A szobák száma korlátozott, ezért érdemes mihamarabb megtenni a foglalást!

A szállás címe: Lónyay Utcai Református Kollégium
(3-4 ágyas szobák, közös fürdővel),

1092 Budapest, Kinizsi utca 1-7.
Kérjük, hogy akik a szálláson
egy szobában szeretnének elhelyezést, azok együtt foglalják le a szállást (egy emailben)!

A kollégiumban gyakorlásra nincs lehetőség,

mert az zavarná az érettségi vizsgákat!

A szakmai programokon kívül a növedékek felügyeletét nem tudjuk biztosítani!

A jelentkezések beérkezése után részletes tájékoztatást küldünk minden résztvevőnek legkésőbb 2019. május 31-ig.

ÉRDEKLŐDNI A +36 70 314 1332-es telefonszámon lehet!

Jelentkezni az alábbi ON-LINE jelentkezési lapok kitöltésével lehet:
A tanárokhoz való beosztásnál a jelentkezés sorrendjét vesszük figyelembe.
Csak teljes óraszámban lehet 2 vezetőtanárhoz jelentkezni!
AGÓCS MÁRTA tanárnőnél betelt a létszám!
DÉRI GYÖRGY tanár úrnál betelt a létszám!
VARGA ISTVÁN tanár úrnál betelt a létszám!
KARDOSNÉ KEMÉNY KRISZTINA tanárnőnél betelt a létszám!

Jelentkezési lap AKTÍV résztvevőknek

Jelentkezési lap ÉRDEKLŐDŐ szülők, pedagógusok részére

Jelentkezési lap csak ZENEKARON résztvevőknek

Kamaracsoportok jelentkezését is várjuk:
Szakmai részvételi díj KAMARAZENÉRE-re jelentkezőknek: 15.000 Ft/fő

 

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /modules/mod_nevnap/helper.php on line 15

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /modules/mod_nevnap/helper.php on line 15

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /modules/mod_nevnap/helper.php on line 15

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /modules/mod_nevnap/helper.php on line 15

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /modules/mod_nevnap/helper.php on line 15

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /modules/mod_nevnap/helper.php on line 15

Warning: mktime() [function.mktime]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /modules/mod_nevnap/helper.php on line 15

Warning: strftime() [function.strftime]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /libraries/joomla/utilities/date.php on line 250

Warning: strftime() [function.strftime]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /libraries/joomla/utilities/date.php on line 250

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /modules/mod_nevnap/helper.php on line 29

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /modules/mod_nevnap/helper.php on line 29

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /modules/mod_nevnap/helper.php on line 29

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /modules/mod_nevnap/helper.php on line 29

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /modules/mod_nevnap/helper.php on line 29

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /modules/mod_nevnap/helper.php on line 29

Warning: mktime() [function.mktime]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /modules/mod_nevnap/helper.php on line 29

Warning: strftime() [function.strftime]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /libraries/joomla/utilities/date.php on line 250

Warning: strftime() [function.strftime]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /libraries/joomla/utilities/date.php on line 250

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /libraries/joomla/utilities/date.php on line 245

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /libraries/joomla/utilities/date.php on line 249

Warning: strftime() [function.strftime]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /libraries/joomla/utilities/date.php on line 250
Ma 2019. március 20., szerda, Klaudia napja van. Holnap Benedek napja lesz.

Keresés

Belépés

Szavazások

Milyen rendszerességgel látogatja hangversenyeinket?
 

Ki olvas minket

Oldalainkat 71 vendég böngészi

Partnereink

Ferencvárosi Önkormányzat

Partneriskolánk:
Debreceni Egyetem


Somogy Design