CímlapVersenyeredményekVersenyeredmények 2014-2015

Versenyeredmények 2014-2015

 

5 th International Competition
“Youth Academy Award 2015”, Róma
2015. június 04.

Yao Yu He

Dicséret

Kiss Julianna

 

Budapesti Furulyafesztivál
2015. április 25-26.

Gerliczky Hanga

Dicséret

tanár:

Bíró Attila

korrepetítor:

Tóth Ildikó

Domokos Lóránt

Dicséret

Bertalan Ákos

Uzdi Lucia

Bombay Janka

Arany minősítés

Kokas Ferenc

Uzdi Lucia

Kucsinka Boglárka
Kucsinka Gergő

Dicséret

Somogyiné S. Klára

Horváth Erika

Eisemann Zita

Dicséret

Szegedi Tamás

Horváth Erika

 

VIII. Gyerekfesztivál, Szerbia, Magyarkanizsa
2015. április 17-18.

Horváth Hanna

Hangszeres zene kategória I.díj

tanár: Nyakas Edina
korrepetítor: Komáromi Júlia

 

V. Országos Zeneiskolai Oboafesztivál
2015. április 18.

Domokos Mátyás
Bertalan Ákos

Arany minősítés

tanár: Bertalan Ákos
korrepetitor: Uzdi Lucia

Török Richárd

Bronz oklevél

tanár: Somogyiné Sohonyai Klára
korrepetitor: Horváth Erika

Hennel Flórián

Dicséret

 

II. Országos Fúvós és Ütő tanárok versenye
2015. április 10-12.

Varga Péter

Arany minősítés

korrepetitor: Lendvai Dalma

Benyus Péter

III. helyezés

Kovács Zalán

III. helyezés kamara, II. helyezés szóló

 

I. Ferencvárosi Furulyafesztivál
2015. március 19.

Gerliczky Hanga

Arany minősítés

tanár:

Bíró Attila

korrepetítor:
Tóth Ildikó

Füle Dorottya

Ezüst minősítés

Bíró Attila

Tóth Ildikó

Korolovszki Anasztázia

Bronz minősítés

Bíró Attila

Tóth Ildikó

Domokos Lóránt

Arany minősítés

Bertalan Ákos

Uzdi Lucia

Budavári Rozália

Ezüst minősítés

Bertalan Ákos

Uzdi Lucia

Bohoczky Nóra

Ezüst minősítés

Bertalan Ákos

Uzdi Lucia

Rainer Micsinyei Borbála

Arany minősítés

Pipís Zoltán

Horváth Erika

De Vries Lilly

Ezüst minősítés

Pipís Zoltán

Horváth Erika

Bombay Janka

Ezüst minősítés

Kokas Ferenc

Uzdi Lucia

Bódi Renáta
Máthé Kolos
Kucsinka Boglárka

Bronz minősítés

Somogyiné S. Klára

Horváth Erika

Dér Szófia

Ezüst minősítés

Somogyiné S. Klára

Horváth Erika

Kucsinka Gergő

Ezüst minősítés
közönségdíj

Somogyiné S. Klára

Horváth Erika

Eisemann Zita

Arany minősítés
közönségdíj

Szegedi Tamás

Horváth Erika

 

Bethlen Művészeti Fesztivál
2015. március 13.

Máté Hanna
I. díj

tanár: Kiss Julianna

 

X. Országos Zongora Négykezes és Kétzongorás Verseny
budapesti területi válogató
2015. március 12.

Donyec István
Kálny Barbara

Bronz

tanár: Kiss Julianna, Bacsi János

Lukács Marietta
Máté Hanna

Bronz tanár: Kiss Julianna

Pásthy László
Chen Huan

Bronz tanár: Kiss Julianna
Győrffy Dávid
Sárközi Ágnes
Bronz tanár: Kiss Julianna, Lendvai Dalma

Balogh Vivien
Csernovszky Márk

Dicséret tanár: Tóth Ildikó, Lendvai Dalma

 

IV. Rados Dezső Budapesti Hegedűverseny
2015. február 28-március 1., Budapest

Komáromi Lóránd Ezüst

tanár: Kereseő Nóra

Németh Balázs Dicséret
Kasoly Eszter Dicséret tanár: Herczeg Erzsébet
Hoffmann Panna Bronz tanár: Nyakas Edina
Horváth Hanna Dicséret
korrepetitor: Uzdi Lucia, Komáromi Júlia
Uzdi Lucia Kiváló Korrepetitor-díj
Komáromi Júlia Kiváló Korrepetitor-díj

 

VIII. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny
budapesti területi válogató

2015. február 17., Budapest

Kasoly Csenge Ezüst

tanár: Nyakas István

Petrov Katarina Ezüst tanár: Nyakas István
Pap Teodóra Bronz tanár: Székely-Balogh Szilvia
korrepetitor: Lendvai Dalma, Uzdi Lucia

 

XIII. Országos Gitárverseny területi válogató
2015. január 30.

Godó Péter

részvétel

tanár: Jászberényi István

Nagy Péter Marcell

részvétel

tanár: Tari Szabolcs

Márton Rajmund

részvétel

tanár: Tari Szabolcs

 

XIV. Országos Friss Antal Gordonkaverseny
2014. november 21-23.

Bognár András részvétel

tanár: Kokas Ferencné

Mohácsi Vera

Különdíj
ZETA Különdíj

korrepetitor: Uzdi Lucia

 

VI. Farkas Ferenc Zongoraverseny
2014. november 13-14., Dunakeszi

Lukács Marietta Különdíj

tanár: Kiss Julianna

 

XIV. Országos Friss Antal Gordonkaverseny
budapesti területi válogató

2014. október 19-20., Budapest

Bognár András továbbjutás a döntőbe

tanár: Kokas Ferencné

Mohácsi Vera továbbjutás a döntőbe korrepetitor: Uzdi Lucia
Komáromi Hédi részvétel

 

IV. Nemzetközi Bartók Béla Zongoraverseny
budapesti területi válogató

2014. október 18-19., Budapest

Kelemen Hanna továbbjutás a döntőbe

tanár: Uzdi Lucia

Lukács Marietta részvétel tanár: Kiss Julianna
Máté Hanna részvétel
Yao Yu He részvétel

 

III. A Muzsika Hídja Nemzetközi Ifjúsági  Hangszeres Verseny
2014. július 15-16.

Lukács Marietta Különdíj tanár: Kiss Julainna

 
Ma 2018. január 20., szombat, Fábián és Sebestyén napja van. Holnap Ágnes napja lesz.

Keresés

Belépés

Szavazások

Milyen rendszerességgel látogatja hangversenyeinket?
 

Ki olvas minket

Oldalainkat 21 vendég böngészi

Partnereink

Ferencvárosi Önkormányzat

Partneriskolánk:
Debreceni Egyetem


Somogy Design