CímlapMunkatársak

Zámbóné Kittl Viktória

 

Zámbóné Kittl Viktória

Zenei tanulmányaimat Budapesten a Rácz Aladár Zeneiskolában kezdtem el 6 évesen. Kiváló tanáraim oktattak szoprán-, tenor furulyára, klarinétra, zongorára, szolfézsra. A zeneiskolai élet aktív tagjaként rendszeresen részt vettem versenyeken, koncerteken az iskola fúvószenekarával, kórusával. Érdeklődésem a tanári pálya felé fordult, ezért 2006-ban felvételt nyertem a Liszt Ferenc Zeneművészeti Főiskola szolfézs-zeneelmélet – karvezetés szakára, ahol 2010-ben diplomát szereztem. 2010 szeptemberétől tanítok a Ferencvárosi Ádám Jenő Zeneiskolában, de pedagógiai tapasztalataim 7 évre tekintenek vissza. Célom mindazon emberi-, szakmai- és zenei tapasztalataim átadása növendékeimnek, melyeket nagyszerű tanáraimtól kaptam.
 
Ma 2018. október 21., vasárnap, Orsolya napja van. Holnap Előd napja lesz.

Keresés

Belépés

Szavazások

Milyen rendszerességgel látogatja hangversenyeinket?
 

Ki olvas minket

Oldalainkat 89 vendég böngészi

Partnereink

Ferencvárosi Önkormányzat

Partneriskolánk:
Debreceni Egyetem


Somogy Design