CímlapMunkatársak

Zámbóné Kittl Viktória

Zenei tanulmányaimat Budapesten a Rácz Aladár Zeneiskolában kezdtem el 6 évesen. Kiváló tanáraim oktattak szoprán-, tenor furulyára, klarinétra, zongorára, szolfézsra. A zeneiskolai élet aktív tagjaként rendszeresen részt vettem versenyeken, koncerteken az iskola fúvószenekarával, kórusával. Érdeklődésem a tanári pálya felé fordult, ezért 2006-ban felvételt nyertem a Liszt Ferenc Zeneművészeti Főiskola szolfézs-zeneelmélet – karvezetés szakára, ahol 2010-ben diplomát szereztem. 2010 szeptemberétől tanítok a Ferencvárosi Ádám Jenő Zeneiskolában, de pedagógiai tapasztalataim 7 évre tekintenek vissza. Célom mindazon emberi-, szakmai- és zenei tapasztalataim átadása növendékeimnek, melyeket nagyszerű tanáraimtól kaptam.

Ma 2018. április 23., hétfő, Béla napja van. Holnap György napja lesz.