Címlap

Szőnyeiné Pataki Márta

 

Szőnyeiné Pataki Márta

A Győri Zeneművészeti Szakközépiskolában érettségiztem fuvola-zongora szakon. Tanáraim: Varga Júlia és Simon Atala tanárok voltak. 1980-ban a budapesti Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetemen szereztem fuvola kamaraművész és szakközépiskolai tanári diplomát, Pröhle Henrik és Kovács Lóránt szakmai irányításával 1979-2007. Győri Zeneművészeti Szakközépiskolában tanítottam fuvolát és kamarazenét. 2002-től a budapesti Ferencvárosi Ádám Jenő Zeneiskolában dolgozom. 2004-2011-ig fúvós tanszakvezető is. 2008-tól a Molnár Antal Zeneiskolában is tanítok. Volt tanítványaim közül sokan zenekarokban játszanak, tanítanak az ország különböző városaiban és külföldön egyaránt.
 
Ma 2019. május 23., csütörtök, Dezső napja van. Holnap Eszter és Eliza napja lesz.

Keresés

Belépés

Szavazások

Milyen rendszerességgel látogatja hangversenyeinket?
 

Ki olvas minket

Oldalainkat 119 vendég böngészi

Partnereink

Ferencvárosi Önkormányzat

Partneriskolánk:
Debreceni Egyetem


Somogy Design