Címlap

Nyakas István

 

Nyakas István

Elemi iskolás koromban a rádiókészülék keresőjét ide-oda tekergetve, a barokk zenét hallgattam nagy áhitattal. Akkoriban nem igazán tudtam, hogy ki is volt Bach és kik voltak a kortársai, viszont számomra mennyei muzsika áradt a hangszóróból. Negyven év telt el, amióta először vehettem a kezembe egy fuvolát. Azon meghatározó pillanat izgalmát most is ugyanolyan élénken érzem. Valahányszor a hangszert kézbe veszem, felelevenednek bennem az olykor küzdelmesnek mondható hosszas gyakorló órák. Hangszert megszólaltatni a maga nemében egyedülálló tevékenység.
 
Ma 2024. május 19., vasárnap, Ivó és Milán napja van. Holnap Bernát és Felícia napja lesz.

Keresés

Belépés

Szavazások

Ki olvas minket

Oldalainkat 64 vendég böngészi

Partnereink

Ferencvárosi Önkormányzat

Partneriskolánk:
Debreceni Egyetem


Somogy Design