Címlap

Bíró Attila

 

Bíró Attila

Születési hely, idő:

Budapest, 1977.02.27.

Iskolai végzettség:
fagott-tanár, kamaraművész, klasszikus furulya előadóművész

Szakmai életrajz:
Alapfokú zenei tanulmányaimat a Gödöllői Chopin Zeneiskolában kezdtem. A Bartók Béla Zeneművészeti Szakközépiskolában eltöltött évek után, a győri Széchenyi István Főiskolán diplomáztam 2011-ben.  A Szegedi Tudományegyetemen klasszikus furulya előadóművész szakát 2009-ben végeztem el. 2001 óta vagyok a Ferencvárosi Ádám Jenő Zeneiskola tantestületének a tagja. Zenekari művészként játszottam a Győri Filharmóniában, az Óbudai Danubia Zenekarban, a Concerto Budapestben, az Umze kamara együttesben, többek között Kocsis Zoltán, Héjja Domokos, Medveczky Ádám, Jose Cura, Sir Neville, Marriner keze alatt.
 
Ma 2019. február 17., vasárnap, Donát napja van. Holnap Bernadett napja lesz.

Keresés

Belépés

Szavazások

Milyen rendszerességgel látogatja hangversenyeinket?
 

Ki olvas minket

Oldalainkat 56 vendég böngészi

Partnereink

Ferencvárosi Önkormányzat

Partneriskolánk:
Debreceni Egyetem


Somogy Design